Zmiana terminu Ultramaratonu
Uwaga! Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych odwołujemy I Ultramaraton po Puszczy Noteckiej. Bieg ten zorganizowany będzie w maju 2017 roku.
Zaproszenie do Chrzypska Wielkiego
Organizator Ultramaratonu Międzychód po Puszczy Noteckiej serdecznie zaprasza do Chrzypska Wielkiego na Ćwierćmaraton i Półmaraton, który odbędzie się 23 lipca 2016 roku.
Burmistrz zaprasza na Ultramaraton
Na Ultramaraton Międzychód po Puszczy Noteckiej zaprasza Krzysztof Wolny, burmistrz gminy Międzychód., który kibicuje takim przedsięwzięciom i zachęca mieszkańców do aktywności fizycznej. Krzysztof Wolny doskonale rozumie biegaczy, ponieważ sam był jednym z nich. Z przyjemnością możemy zapewnić, że dzięki Jego zaangażowaniu bieg będzie na najlepszym poziomie.
Witamy!
Witajcie na oficjalnej stronie Ultramaratonu Międzychód po Puszczy Noteckiej. Bieg odbędzie się 3 września 2016 roku. Start zaplanowany jest na godzinę 4:00 rano. Oprócz biegu na 101 km dystansami towarzyszącymi będzie bieg na 50 km oraz sztafeta 5×20 km. Sczegóły znajdą państwo w regulaminie biegu. Zapisy ruszyły także zapraszamy wszystkich chętnych!
 

Pobierz Regulamin

 

Reklama